OrdO – Obchodný systém

OrdO je systém umožňujúci vašim obchodníkom vytvárať objednávky priamo u zákazníka. Každý z obchodníkov disponuje tabletom alebo smartfónom, na ktorom beží OrdO vo forme Android aplikácie. Vďaka jej schopnosti okamžite sa synchronizovať so vzdialeným serverom, máte k dispozícií aktuálne údaje už vo chvíli, keď Váš zamestnanec opúšťa zákazníka. Táto časová výhoda umožňuje reagovať na vzniknuté požiadavky a objednávky prakticky okamžite. Nech už sa jedná o samotnú výrobu, naskladnenie, doobjednanie od dodávateľov, alebo kontrolu výkonnosti a úspešnosti riadiacim pracovníkom. Narozdiel od iných podobných systémov, je OrdO pripravené pracovať aj pri nedostupnosti signálu a internetového pripojenia. Preto obchodníka nelimituje ani práca v historických budovách, pivničných priestoroch, priemyselných halách, kde je signál často slabý, prípadne v obciach s nedostatočným pokrytím.

OrdO B2B

Okrem vyššie spomenutej základnej funkcionality Vám ponúkame aj subsytém OrdO B2B. Modul, s ktorým môžu vaši zákazníci objednávať tovar sami, čo Vám ušetrí čas, peniaze a zautomatizuje objednávací proces. Príjemné, jednoduché a bezpečné webové rozhranie, poskytuje zákazníkom len tie údaje, ktoré potrebujú na nákup. Dynamická cenová politika umožňuje automatickú zmenu cien položiek podľa prihláseného zákazníka, vďaka čomu Vám stačí jeden B2B systém pre všetkých.

OrdO LEAD

Ďalšou doplnkovou funkcionalitou je OrdO LEAD, poskytuje možnosť spravovať jednotlivé prístupové kontá, kontaktné údaje, informácie o zákazníkoch, objednávkach a stavoch, v ktorých sa práve nachádzajú. Spolu so štatistickou sekciou, zvyšujúcou interaktívny dohľad nad obratmi, bonitou, zľavami a výkonom jednotlivých obchodníkov, sa z Ordo LEAD stáva ultimátny nástroj na kontrolu Vášho predaja.

OrdO GPS

Pri vývoji platformy OrdO sme mysleli aj na možnosť budovať každodenné trasy obchodníkov, čím sa zoptimalizuje a štandardizuje ich presun medzi zákazníkmi. Vďaka doplnkovému modulu Ordo GPS navyše viete sledovať, kde sa obchodník v každej chvíli nachádza a taktiež zobraziť jeho celodenný pohyb. Pár klikmi si tak viete overiť, či reálne splnil plánovanú trasu a odhaliť prípadné neplánované zachádzky či prestoje.

Vďaka našej spolupráci s partnerom Telekom a.s., Vám vieme poskytnúť akciové zľavy a služby šité na mieru Vašim požiadavkám a nárokom platformy Ordo, či už vo forme nákupu a prenájmu zariadení, alebo vo forme špeciálnych balíkov stavaných priamo pre potreby OrdO aplikáciám.

Detaily produktu

  • Server: J2EE
  • Klient: Android
  • B2B: Web
  • Lead: Web

Vyskúšajte si online demo

Share This Project