Poradenstvo

V 21. storočí sa takmer v každej sfére podnikateľ nezaobíde bez informačných technológií. Správnym výberom a nasadením sa dá zvýšiť efektivita a znížiť náklady vo Vašom biznise. Pre neznalého je často nemožné rozpoznať jednotlivé možnosti optimalizácie. Rovnako ťažké je vyznať sa v ponukách softvérových spoločností, neplatiť za pribalené zbytočnosti označené zo strany predávajúceho za nevyhnutnú súčasť ich softvéru, či služby.

Eliminujte chyby a ušetrite

Štatisticky sa takmer každej druhej spoločnosti stalo, že zakúpený produkt nemal požadovanú funkcionalitu, nesprával sa rovnako, ako na prezentáciách pred kúpou, alebo obsahoval chyby, či nedostatky, ktoré v konečnom dôsledku drasticky znížili pridanú hodnotu kúpy. Mnoho krát sa neskôr stretávate s neochotou dopracovať nové súčasti, alebo vytvoriť prepojenie s iným softvérom vo vašej spoločnosti. Zmluvy postrádajú dôležité klauzuly, vďaka ktorým sa vie zákazník brániť a cena je premrštená.

Toto všetko sú pravidelné chyby, ktoré sú nevyhnutným dôsledkom absencie kvalifikovanej asistencie počas nákupu softvéru, hardvéru, či infraštruktúry. Interní zamestnanci nie sú schopní dosahovať úroveň špecialistov a preto nedokážu odhaliť nástrahy a vidieť problémy budúcnosti.

Istota výsledku

Keď riešite právny problém, automaticky siahnete po overenom advokátovi. Pri nákupe informačných technológií, ktorých cena mnohokrát prevyšuje hodnoty vašich právnych konzultácií, sa spoločnosti často spoliehajú na vlastné vedomosti, alebo známych bez patričnej špecializácie.

4Q Vám vie garantovať správny výsledok. A sme si našim tvrdením istí. Naši špecialisti spolupracovali s takými spoločnosťami ako Raiffeisen bank, BMW, či EXISport. Preto ak nami konzultovaná aktivita nedopadne napriek aplikácií našich rád úspešne, máte celé poradenstvo zadarmo.

Poradíme Vám pri

  • Nákupe softvéru
  • Nákupe hardvéru
  • Výbere dodávateľa
  • Výberových konaniach
  • Strategickom IT smerovaní

Share This Project